Home > Spôsoby pôžičiek > Potrebujete si rýchlo požičať?

Potrebujete si rýchlo požičať?

December 3rd, 2012

Potrebujete peniaze rýchlo a bez zbytočných formalít? Včera už bolo neskoro? V prípade, že si nemôžete dovoliť otáľať s čerpaním pôžičky a dlhé schvaľovacie procesy v bankách sú pre vás nočnou morou, nezostáva vám nič iné, ako sa obrátiť na niektorú z nebankových inštitúcií. Možností je veľa a zorientovať sa v nich nie je vôbec jednoduché. Práve preto vám prinášame zoznam odporúčaní, ktoré vám pomôžu pri výbere poskytovateľa a konkrétneho druhu pôžičky.

Riskovať sa neopláca

Ak nebankovú pôžičku, tak od veľkej  a známej spoločnosti. Iba tak máte istotu, že v zmluve nebudú žiadne chytáky a neférové podmienky. Malí súkromní poskytovatelia úverov majú často svoje zmluvy postavené veľmi nevýhodne v prospech žiadateľa o pôžičku. Vyberte si preto pôžičku od spoločností akými sú napríklad Homecredit, Proficredit alebo Provident.

Kontokorentný úver

Pod lampou býva najväčšia tma. To platí aj v oblasti finančných služieb. Niekedy stačí na vyriešenie nepriaznivej finančnej situácie malá suma na preklenutie krátkeho časového obdobia. Na tento účel nám dokonale poslúži kontokorentný úver, Lepšie známy ako povolené prečerpanie na účte. Jeho zriadenie je veľmi jednoduché. Stačí navštíviť svoju banku a spísať formulár. Povolené prečerpanie je zriadené na počkanie.

Nebankové pôžičky sú rýchle

Ak neberieme do úvahy rýchle bankové kontokorentné úvery, v rýchlosti schvaľovania úveru určite vedú nebankové inštitúcie. V snahe získať čo najviac klientov sa snažia schvaľovací proces čo najviac zjednodušiť a urýchliť. Pri online pôžičkách môžete dostať peniaze do 24 hodín od schválenia. Schvaľovací proces je pritom veľmi jednoduchý a spočíva  v overení kontaktných údajov a kontrole zápisu v registri neplatičov.

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.