Home > Nebankové spoločnosti > Podnikanie bez poplatkov

Podnikanie bez poplatkov

September 12th, 2011

Podnikanie v dnešnej dobe nie je vôbec jednoduché. Každý podnikateľ vie, že okrem ziskov sú s podnikaním spojené aj menej príjemné povinnosti, a to platenie vysokých daní a poplatkov.

Uľahčite si podnikanie a zbavte sa platenia daní a poplatkov. Založte si offshore spoločnosť, ktorá dokáže ušetriť značné množstvo peňazí. Pri správnom plánovaní vašich osobných a firemných financií a daní je možné daň znížiť, odložiť alebo v niektorých prípadoch sa jej aj úplne vyhnúť. Najväčšou výhodou offshore podnikania sú minimálne poplatky na založenie spoločnosti i pomerne nízke prevádzkové náklady v ďalších rokoch vášho podnikania. Najčastejším dôvodom založenia offshore spoločnosti je formálne oddelenie majetku od jeho skutočných vlastníkov.

K offshore krajinám patria: Seychely, Cyprus, Belize, Veľká Británia, USA a ďalšie. Založenie offshore spoločnosti je najvýhodnejšie najmä pre podnikateľov, ktorý majú obchodných partnerov v zahraničí. Offshore spoločnosť pri kupovaní tovarov z jedného štátu a následnom predaji v druhom štáte vzniknutí zisk z transakcií je oslobodení od zdanenia.

Offshore podnikanie je obľúbené aj u zahraničných spoločností, ktorým práve táto forma podnikania umožňuje obchodovanie forex a futures.

Ak však chcete začať podnikať a nechce sa vám behať po úradoch a vybavovať nespočetné množstvo dokladov máte možnosť kúpiť si firmu, ktorá bola založená za účelom jej predaja. Predajom firiem sa zaoberá na Slovensku niekoľko spoločností. Stačí podpísať len niekoľko dokumentov a môžete začať podnikať v priebehu niekoľkých hodín.

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.