Home > Spôsoby pôžičiek > Malá pôžička

Malá pôžička

Február 2nd, 2011

Malá pôžička je výhodným riešením, ak si potrebujete požičať malý obnos peňazí. Požičať si môžete od 100 do 1 900 €. Táto pôžička je poskytnutá nielen súkromným osobám ale aj živnostníkom. Malú pôžičku je možné využiť na akýkoľvek účel.

Malé pôžičky nepredstavujú pre banky či nebankové spoločnosti veľké riziko, preto vybavenie je veľmi rýchle a nevyžaduje si ručenie vlastným majetkom ani ručiteľom. Pre získanie pôžičky je potrební občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti, potvrdenie o príjme od zamestnávateľa ako aj výpis z bankového účtu, na ktorý bude požičané finančné prostriedky prevedené.

Medzi najrýchlejšie spôsoby ako získať malú pôžičku je dnes veľmi obľúbená SMS pôžička. Môžete si požičať malé sumy už v desiatkach eur. Avšak úroková sadzba je pomerne vysoká, predstavuje navýšenie od 10,5% ročne z požičanej sumy. Veľkou výhodou tejto pôžičky je, že ju veľmi ľahko a rýchlo vybavíte aj z pohodlia vášho domova a to buď telefonicky alebo vyplnením formuláru priamo na internete. Pôžička je zvyčajne schválená veľmi rýchlo, bez poplatkov a poskytnuté peniaze obdržíte už do niekoľko hodín. Doba splatnosti malej pôžičky sa pohybuje od 6 od 60 mesiacov v podobe pravidelných fixných týždenných splátok.

  1. Renata Burisova
    November 22nd, 2012 at 21:24 | #1

    dobry den potrebovala by som pôzicku 500 eur dakujem

  1. No trackbacks yet.